All for Joomla All for Webmasters

Agregaty Pex-Pool Plus

Agregaty PEX-POOL PLUS – producent i dystrybutor najwyższej jakości agregatów prądotwórczych, agregatów spawalniczych, motopomp. Oferta firmy obejmuje również maszyny budowlane, ale także produkty dla wojska. Naszą ofertę podzieliliśmy na siedem kategorii. Są to: agregaty wojskowe, motopompy wojskowe, produkty dla wojska, agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, motopompy i maszyny budowlane. W każdej z wymienionych kategorii znajduje się sprzęt różnego typu, specyfikacji i możliwości.

W szerokim asortymencie znajdą Państwo agregaty prądotwórcze (w zakresie mocy 0,8 kVA do 2800 kVA) z silnikami marek: Honda, Volvo, Iveco, Perkins, Deutz oraz John Deere. Każdy agregat prądotwórczy przygotujemy dla Państwa według indywidualnych wymagań – dostarczymy go na miejsce i zamontujemy!

 

Poza produkcją i sprzedażą maszyn i agregatów prądotwórczych wykonujemy również kompleksowy – gwarancyjny i pogwarancyjny serwis agregatów prądotwórczych. Prowadzimy także wynajem agregatów według indywidualnych wymagań klientów. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferuje sprzęt o mocy od 2 kVA do 505 kVA.
Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom rynku, regularnie wprowadzamy do stałej oferty nowe modele wysoko wyspecjalizowanego sprzętu.

 

1. AGREGATY MAŁEJ MOCY (0 – 20 kVA)

Agregaty prądotwórcze w tym przedziale mocy cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów. Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze posiadają nowoczesne silniki benzynowe lub wysokoprężne o dużej trwałości i wydajności oraz prądnice zapewniające wysoka stabilność parametrów elektrycznych. Agregaty oferowane są w wersji otwartej, zabudowanej wyciszonej z rozruchem ręcznym, elektrycznym lub automatycznym. Agregaty do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych nadają się zarówno do użytku domowego, jak również do zasilania urządzeń elektrycznych w firmach lub instytucjach. Ze względu na funkcjonalność i łatwość obsługi znajdują szerokie zastosowanie w każdych warunkach.

2. AGREGATY ŚREDNIEJ MOCY (20 – 200 kVA)

 Agregaty średniej mocy wykonane są na najwyższej jakości podzespołach, które gwarantują wysoką trwałość, dużą stabilność parametrów, niski poziom hałasu i bezpieczeństwo użytkowania. Agregaty oferowane są w wersji otwartej, zabudowanej, kontenerowej i przewoźnej z rozruchem ręcznym lub automatycznym. Agregaty do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych przeznaczone są jako źródło zasilania awaryjnego dla firm i obiektów użyteczności publicznej lub zasilania maszyn i urządzeń pracujących w terenie. Zespoły prądotwórcze tej mocy znajdują szczególne zastosowanie jako źródło awaryjnego zasilania szpitali, budynków administracji publicznej, restauracji, supermarketów, placów budowy, itp.

3. AGREGATY DUŻEJ MOCY (powyżej 200 kVA )

Agregaty prądotwórcze dużych mocy zasilane silnikami wysokoprężnymi lub gazowymi w wykonaniu przemysłowym o dużej trwałości i żywotności przystosowane do pracy ciągłej. Agregaty w wersji otwartej, zabudowanej kontenerowej lub przewoźnej wyposażone są w zaawansowane technologicznie układy kontrolne i panele sterownicze, które umożliwiają eksploatację w trybie ręcznym, automatycznym oraz układzie pracy redundantnej lub równoległej z innymi agregatami lub siecią elektryczną. Konfiguracja pracy i aplikacji urządzeń dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta z uwzględnieniem wymogów instalacji elektrycznej, wentylacyjnej i paliwowej. Urządzenia z tej grupy w wykonaniu wewnętrznym lub zewnętrznym przeznaczone są głównie do zasilania awaryjnego firm, obiektów handlowych i budynków użyteczności publicznej oraz podtrzymania ważnych procesów technologicznych w przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych.

4. AGREGATY SPAWALNICZE

 Agregaty spawalnicze wykonywane są na wysokiej trwałości silnikach benzynowych lub wysokoprężnych z przeznaczeniem do prac spawalniczych lub zasiania urządzeń elektrycznych. W zależności od zapotrzebowania oferujemy urządzenia w wersji otwartej, zabudowanej i przewoźnej z rozruchem ręcznym, elektrycznym oraz jednofazowym (230V) lub trójfazowym (400V) napięciem generatora. Ze względu na szeroki zakres prądów spawania i regulacji (20A – 600A) możliwy jest właściwy dobór urządzenia do wykonywanych prac lub stosowanych rozmiarów elektrod. Oferta kierowana jest głównie dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, zakładów mechanicznych i elektroinstalacyjnych, itp.

5. MOTOPOMPY

 Oferowane motopompy zasilane silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi dostępne są w szerokim zakresie wydajności, w wersji stacjonarnej lub przewoźnej z rozruchem ręcznym lub elektryczny. Ze względu na zapotrzebowanie oferujemy motopompy z przeznaczeniem do wody pitnej, zabrudzonej, szlamu, paliw, żrących lub łagodnych substancji chemicznych. Ze względu na szczególne warunki eksploatacji oferujemy pompy wysokociśnieniowe o dużej wysokości tłoczenia lub wysokowydajne pompy strażackie. Duży wybór urządzeń sprawia, że naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni w zakresie sprzętu do zastosowań w warunkach domowych i gospodarskich jak również firmy, instytucje, Straże Pożarne i inne służby antykryzysowe w zakresie sprzętu specjalnego przeznaczenia.

6. AGREGATY WOJSKOWE

 Szczególna grupa urządzeń w wykonaniu specjalnym przeznaczona do eksploatacji w trudnych warunkach klimatycznych, terenowych, dużym zapyleniu i wysokim reżimie pracy. Wszystkie urządzenia z tej grupy przechodzą szczegółowe badania funkcjonalne i posiadają certyfikaty wojskowych instytutów techniki oraz wymagane przy dostawach do armii odbiory wojskowe. Urządzenia specjale występują w wersji otwartej, obudowanej, kontenerowej lub przewoźnej na podwoziu homologowanym z różnymi typami rozruchu w tym w pracy automatycznej redundantnej i równoległej. Ta grupa urządzeń przeznaczona jest głównie dla Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służb Specjalnych.