All for Joomla All for Webmasters

Darco

DARCO Sp. z o.o.

Wentylacja i ogrzewanie… naturalnie!

 

Firma Darco to wiodący producent elementów techniki wentylacyjnej i grzewczej w Polsce. Od prawie 20 lat produkuje najwyższej jakości systemy kominowe, nasady kominowe, systemy dystrybucji gorącego powietrza z kominka oraz akcesoria wentylacyjne. Produkty Darco charakteryzują się wysoką jakością wykonania, estetyką oraz innowacyjnością, firma posiada kilkadziesiąt wzorów ochronnych i patentów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wykonywania – są przystępne cenowo. Produkty Darco trafiają na rynek polski jak również kilkunastu krajów Europy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie www.darco.com.pl

 

Przewaga dzięki technologii:

Swoją pozycję rynkową firma zdobywa dzięki unikalnemu połączeniu elastyczności wykonawczej, nowoczesnych technik produkcyjnych (urządzenia CNC, w tym wiele stanowisk w pełni zrobotyzowanych), innowacyjności produktowej oraz wykonawczej. Atuty Darco to:

– ogromny park maszynowy

– wykwalifikowana kadra

– 19 lat doświadczeń w branży wentylacyjno-grzewczej

– system zarządzania jakością ISO 9001:2008

 

Produkty/usługi:

– nasady kominowe

– wkłady kominowe i kominy wolnostojące

– przyłącza kominowe z blachy czarnej

– systemy ogrzewania kominkowego

– kratki wentylacyjne

– akcesoria wentylacyjne

 

Darco Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w powiecie dębickim (w Dębicy i w Pustkowie Osiedlu), największy z nich, w którym zatrudnienie znajduje ponad 200 osób znajduje się na terenie DPP, podobnie jak centrum logistyczne firmy. Inwestycja na terenie parku rozpoczęta została w 2005 roku, wtedy to firma zakupiła i rozpoczęła remont dawnej hali W32 Wytwórni Urządzeń Chłodniczych, rewitalizacja budynku trwała do 2009 roku. Kluczowe plany rozwojowe firmy także związane są z tym obszarem.