All for Joomla All for Webmasters

GAS TRADING PODKARPACIE Sp. z o.o.

GAS TRADING PODKARPACIE Sp. z o.o. powstała w roku 1997 jako podmiot gospodarczy zajmujący się dystrybucją gazu płynnego na terenie Polski południowo – wschodniej.

Zajmujemy się dostawami gazu płynnego luzem do stacji autogazu oraz do celów grzewczych. Oferujemy pełną paletę gazu w butlach napełnianych we własnej Rozlewni – Składzie Podatkowym w Dębicy. Dysponujemy własną bazą magazynową i terminalem przeładunkowym oraz bocznicą kolejową.
Zorganizowaliśmy sieć transportową i dystrybucyjną co pozwala nam jako jednemu z niewielu tej branży na Podkarpaciu, oferować kompleksową obsługę klientów z pełną gamą produktów.
Zaliczamy się do grupy kilkunastu średnich firm tej branży w Polsce.

Od początku działalności Spółka GTP zdobyła sobie uznanie klientów jakością oferowanych produktów, obsługą oraz przestrzeganiem czystych zasad w prowadzonym biznesie.
Dowodem wiarygodności, odpowiedzialności i rzetelności oraz przestrzegania zasad etycznych w działalności gospodarczej, jest tytuł przedsiębiorstwa FAIR PLAY oraz uzyskiwane kilka lat z rzędu tytuły WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Posiadamy wszelkie uregulowania formalno – prawne oraz techniczno – organizacyjne spełniające wymogi prawa polskiego i unijnego dla tego typu profilu działalności oraz potencjał i doświadczenie pozwalające spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zapraszamy na stronę : GTP