All for Joomla All for Webmasters

Nicrometal

Nicrometal Sp. z o.o. należy do największych przedsiębiorstw w Polsce zajmujących się recyclingiem złomu.
Firma powstała w 2000r. Na bazie jej doświadczeń rynkowych w kolejnych latach były tworzone bądź przejmowane kolejne spółki związane z szeroko rozumianym recyclingiem odpadów przemysłowych. Obecnie Nicrometal przewodzi grupie kapitałowej, do której należą Drumed oraz Kompania Recyclingowa.
Głównym obszarem działania Nicrometalu jest pozyskiwanie i przerób złomu stali nierdzewnej, stopów niklu, aluminium i jego stopów oraz w ograniczonym zakresie złomu stali węglowej i metali kolorowych. Firma zajmuje się również demontażem instalacji przemysłowych, rozbiórką zużytego sprzętu wojskowego oraz niszczeniem dokumentów, zaś przez spółkę zależną – odzyskiwaniem i utylizacją wszelkich odpadów przemysłowych, w tym również niebezpiecznych, recyclingiem tworzyw sztucznych, rekultywacją terenów itp.
Kolejnym polem działania Nicrometalu jest obsługa na zlecenie klienta dokumentacji procedur recyclingu.
Nicrometal jest profesjonalnym, nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem. Bezpośrednia współpraca z wiodącymi w Europie firmami z branży handlu złomem dała możliwość wprowadzenia najnowszych rozwiązań organizacyjnych oraz stała się źródłem know-how. Swoją przewagę konkurencyjną Nicrometal buduje bazując na profesjonalnej kadrze, zapleczu technicznym, sprawności działania i rzetelności. Więcej – patrz zakładkiWSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI oraz ZAPLECZE FIRMY
Jako jedna z niewielu firm w branży, Nicrometal wdrożył system zarządzania jakością oparty na normie PN-EN ISO 9001 oraz system zarządzania środowiskowego zgodny z normą PN-EN ISO 14001. Więcej – patrz POLITYKA JAKOŚCI.