All for Joomla All for Webmasters

Tisr

Projekt TiSR założony w połowie 2012 roku jako odpowiedź na diametralnie zmieniająca się sytuację rynkową w branźy złomowej. Nowa forma , nowe podejście , nowoczesny marketing, wsparty przez Facebook’a i Twittera – a przede wszystkim BIZNES OPARTY NA WARTOŚCIACH – to to co chcemy promować.

Potrzeba specjalizacji wynikająca z fascynacji niezwykłym metalem jakim jest tytan – jego znacznie zwiększającym się zużyciem oraz nowymi zastosowaniami zaprowadziły nas do punktu z którego aktualnie startujemy. Nasze blisko 20-to letnie doświadczenie pozwala nam na obsługę najwyższej jakości z poszanowaniem wartości i idei jaka przyświeca naszej działalności.

Zainspirowani zostaliśmy również działaniami Stowarzyszenia Dolina Lotnicza, które zrzesza w naszym regionie około 100 firm związanych z lotnictwem i produkcją lotniczą, która de facto jest głównym zużywającym materiały tytanowe!

Naszym głównym celem i działaniem będzie recykling i przerabianie złomu tytanowego na specjalistycznych instalacjach, tak aby można było go ponownie wykorzystać w produkcji.

Jest to materiał ze świetlaną przyszłością, którego zastosowanie będzie się zwiększało z roku na roku, jego wspaniałe właściwości będą znajdowały nowe zastosowania w coraz to szerszych gałęziach przemysłu, a zmniejszające się koszty produkcji związane z nowymi technologiami otrzymywania pozwolą go upowszechniać!

Mamy nadzieję, iż nasza działalność pozwoli rozwinąć nam skrzydła, a wartości, które przyświecają naszej firmie dadzą nam długofalowe możliwości rozwoju!

Chcemy stworzyć wyjątkową atmosferę przyjaźni, zaufania i radości w pracy i współpracy z nami – ODPOWIEDZIALNY BIZNES I JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS USŁUG to początek PRZYGODY jaką możemy Państwu zaoferować !!!